אודות

אודות2019-01-27T15:33:36+00:00
בתמונה: תקן ISO 9001:2015

שחר כימיקלים – מומחים בייצור חומרי חיטוי וניקוי

שחר כימיקלים הינה מהחברות המובילות בארץ בייצור תכשירי ניקוי, חיטוי, דטרגנטים וסבונים נוזליים לאפליקציות מגוונות בתחום המסודי.
החברה גם מתמחה בפיתוח וייצור מוצרים חדשים בהתאמה על פי דרישת לקוחות.

מעל 50 מוצרים איכותיים

החברה מייצרת כ-50 מוצרים שונים, בינהם: סדרת תכשירים להסרת סוגים שונים של משקעים ואבן בתעשייה ובמשק החלב. סדרת נוזלים מסירי שומנים לאפליקציות שונות להשריה ארוכה, לניקוי בחום או בקור ועוד. סבונים נוזליים למדיחי כלים תעשייתים עם מרכיבי חיטוי ובלעדיו. תכשירים CIP לחיטוי מערכות כלים ומזון, תכשירים לניקוי תעשייתי, לניקוי מערכות סגורות ובנוסף אנו מפתחים כל העת מוצרים חדשים בהתאמה על פי דרישת לקוחות.

החברה מייצרת כ-50 מוצרים שונים, בינהם: תכשירים להסרת סוגים שונים של משקעים ואבן עבור תעשיית החלב, נוזלים מסירי שומנים לאפליקציות שונות להשריה ארוכה, לניקוי בחום או בקור, להסרת שומנים מאלומיניום ועוד. סבונים נוזליים למדיחי כלים תעשייתים עם מרכיבי חיטוי ובלעדיו. תכשירים לחיטוי מערכות כלים ומזון, תכשירים לניקוי תעשייתי, לניקוי מערכות סגורות ( CIP ),

מחקר, פיתוח וייצור חומרים

מאז היווסדה ב- 1973 ע"י מר שאול שחר, השקיעה החברה משאבים רבים בפיתוח ומחקר כולל רכישת פורמולות ייחודיות מחברות בינלאומיות ידועות. המידע והניסיון הרב שימש את צוות המעבדה המקצועי הכולל כימאי יועץ, מנהלת מעבדה ולבורנטים, לפיתוח מוצרים איכותיים ומגוונים. חומרים אֹלה נתנו מענה לדרישות של לקוחות שחיפשו פתרון לבעיות חיטוי וניקיון להם לא מצאו תשובות אצֹל חברות מתחרות. כמו כן עובדי המעבדה עסוקים בעיבוד נתונים, קביעת מפרטים, תקנים והוראות יצור ובעיקר במתן תשובות ופתרונות הולמים לכל פניה של לקוחות כולל תמיכה וסיוע בשימוש יעיֹל וחסכוני במוצרינו.

תהליכי ייצור: כל מנת יצור עוברת בדיקות טיב קפדניות ומתועדת במעבדת ביקורת טיב של החברה, על מנת להתאימה למפרטים, איכות ותכולת החומרים. בנוסף קיים מנגנון שמטרתו לאחסן דוגמת ביקורת ממוספרת ומזוהה מכל מנה למשך שנה מיום הייצור, על מנת לאפשר מעקב אחר המוצרים גם לאחר הפצתם ללקוחות.

תקנים, אישורים ואיכות השרות

אישורים: כל מוצרי החברה מיוצרים ע"פ דרישות שרות המזון במשרִד הבריאות והמכון הוטרינרי. בנוסף מקיימת החברה קשר מקצועי שוטף עם המכון למיקרוביולוגיה של המזון.
שחר כימיקלים מנהלת מערכת אבטחת איכות 9001 ISO המפקחת על כל תהליכי קבלת חומרי גלם, תהליכי הייצור השונים, אחסון המוצרים ושיווקם, ומתעדת אותם על פי הנדרש בנהלי האיכות של החברה משנת 1999.

שירות טכני: טכנאי השירות של החברה מתקינים מכשירי מינון אוטומטיים למכונות הִדחת כלים ומכשירי הקצפה. מבצעים ביקורות יזומות על פי דרישת הלקוח למכונות ולמכשירים, ואף מדריכים כיצד לשמור על תחזוקה שוטפת של הציוד.

תעודות, תקנים ואישורים

בין לקוחותינו: מפעלים וחברות גדולות ובולטות בתחום המזון, משחטות ומפעלים לעיבוד בשר, בתי מלון, מסעדות, חברות קייטרינג, מטבחים ציבוריים, רפתות, תעשיית החלב ומוסדות שונים. צוות העובדים, הצוות המקצועי ומתקני החברה עומדים בכל עת לשירות לקוחותינו